Darmowa dostawa od 250,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Wyciory do fajek

( ilość produktów: 3 )

Stworzone z myślą o precyzyjnym czyszczeniu wnętrza tradycyjnych przyrządów do palenia tytoniu, miękkie wyciory do fajek i lufek to akcesoria składające się z giętkiego drucika i zabezpieczającego jego powierzchnię materiału. Czyściki zapewniają możliwość dotarcia do zakamarków tradycyjnej fajki i oczyszczenia jej wnętrza z sadzy, pozostałości tytoniu oraz innych osadów.

Białe i kolorowe czyściki do fajki lub lufki

Do dyspozycji klientów sklepu trafika przygotowaliśmy szereg drobnych akcesoriów, które mogą zainteresować każdego użytkownika tradycyjnej fajki, szklanej lub stalowej lufki. Warto pamiętać, że podczas palenia tytoniu we wnętrzu takich akcesoriów gromadzą się różnego rodzaju osady. To przede wszystkim tłuste substancje smoliste, nikotyna, sadza oraz inne związki, jakie uwalniają się w procesie spalania suszu. Ich usunięcie z wnętrza fajki lub lufki nie jest łatwe. Pomocą służą odpowiednio wyprofilowane czyściki do fajki, które pełnią funkcję giętkich wyciorów. Czyścik wsuwa się do wnętrza fajki i przeciąga kilkukrotnie, by usunąć znajdujące się w jej wnętrzu zabrudzenia. Tradycyjne wyciory do fajek mają kolor biały, ale w ofercie shishasklep.pl znajdziesz również czyściki kolorowe.

Niewielkich rozmiarów, miękkie wyciory do fajek to proste w użyciu i tanie akcesoria dla palaczy. Chłonne i elastyczne czyściki pozwolą dotrzeć w każdy zakamarek fajki, usuwając wszelkiego rodzaju osady i tym samym poprawiając jakość palenia oraz smak tytoniu. Zapoznaj się z pełną listą dostępnych akcesoriów i zamów tradycyjne czyściki do fajki białe lub kolorowe.

pixel