Darmowa dostawa od 250,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Cybuchy Al Mani

( ilość produktów: 6 )

Dzięki oryginalnemu wzornictwu, przemyślanym rozwiązaniom konstrukcyjnym i dużej precyzji wykonania cybuch do shishy Al Mani są jednym z najlepszych możliwych wyborów dla każdego miłośnika aromatycznego dymu. W ofercie ShishaSklep.pl znajdziesz różnorodne modele cybuchów dedykowanych paleniu tytoniu, przystosowane do użycia nasączanych kamieni lub żelowej melasy. Sprawdź i wybierz coś dla siebie.

Oryginalne cybuchy Al Mani typu funel, vortex i masta

Dla miłośników palenia mokrego, intensywnie nawilżonego tytoniu lub jego beznikotynowych zamienników, takich jak płynna melasa lub nasączane kamienie do shishy, przeznaczone są cybuchy Al Mani typu funel. Ich cechą charakterystyczną jest centralny stożek z dużym otworem, przez który pobierane są pary podgrzewanej węgielkami substancji. To konstrukcja zbliżona do cybuchów typu vortex, ale ze stożkiem pozbawionym bocznych, mniejszych otworów. Dla fanów palenia tytoniu nasączonego mniejszą ilością melasy (półsuchego) przygotowaliśmy oryginalne cybuchy do shishy Al Mani typu masta. Ich cechą charakterystyczną jest kilka małych otworów umieszczonych w płaskim dnie, przez które przenika aromatyczny dym, uwalniający się z wilgotnego tytoniu pod wpływem działania ogrzewających go węgielków. W sklepie znajdziesz również oryginalne fajki wodne tej popularnej niemieckiej marki. Prezentowane cybuchy będą idealnie do nich pasowały.

Skorzystaj z naszej bogatej oferty, zamawiając oryginalne cybuchy Al Mani o pożądanym typie konstrukcji, w preferowanym kolorze i stylu wykonania. Polecamy!

pixel