Darmowa dostawa od 250,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kryształki do fajki

( ilość produktów: 2 )

Pochłaniające wilgoć kryształki do fajki i ich specjalne rodzaje przeznaczone do nawilżaczy stosowanych w humidorach pomogą regulować poziom wilgotności tytoniu, tym samym zapewniając większy komfort palenia i towarzyszących mu doznań smakowych. W shishasklep.pl znajdziesz również inne produkty z kategorii trafika, odpowiednie dla fanów tradycyjnych papierosów, fajek, cygaretek i cygar.

Regulatory wilgotności do humidora

W celu zachowania optymalnego poziomu wilgoci tytoniu, z jakiego wyprodukowano cygara przechowywane w humidorze, w jego wnętrzu umieszcza się regulatory wilgotności. Z myślą o profesjonalnych rozwiązaniach przygotowaliśmy specjalne kryształki do nawilżaczy umieszczanych lub wbudowanych w konstrukcję humidora. Suche kryształki zalewa się wodą destylowaną lub glikolem i umieszcza we wnętrzu nawilżacza. Nasączone płynem kryształki stopniowo oddają wilgoć i tym samym zapobiegają nadmiernemu wysuszeniu cygar przechowywanych w humidorze.

Regulacyjne kryształki do fajki

W celu poprawy komfortu palenia fajki można stosować rodzaj neutralnych pod względem zapachu, ale niezwykle chłonnych kryształków, które wyłapują nadmiar wilgoci i część substancji smolistych zawartych w tytoniu. Kryształki do fajki umieszcza się na dnie jej główki, a następnie nabija się tytoń. Po zakończeniu palenia kryształki usuwa się wraz z resztkami tytoniu. Kryształki do fajki zapewniają efekt tzw. suchego palenia. Dym jest zimniejszy i łagodniejszy w smaku. Jeśli szukasz kryształków do nawilżacza w humidorze lub do fajki, skorzystaj z naszej oferty. Zapraszamy!

pixel