Darmowa dostawa od 250,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Łapacze melasy

( ilość produktów: 1 )

Z roku na rok łapacze melasy zyskują na popularności przez komfort zapewniany podczas korzystania z shishy. Jest to urządzenie, które zbiera resztki melasy z fajki wodnej w trakcie palenia. Dzięki temu doskonale sprawdza się u osób dbających o wysoką higienę palenia. Akcesoria do shishy takie jak łapacze melasy do fajki wodnej to gwarancja zatrzymania świeżego smaku dymu od początku do samego zakończenia palenia shishy. Łapacz wystarczy zamontować pomiędzy talerzem a korpusem fajki wodnej.

Niezwykły wygląd łapaczy melasy

Akcesoria do shishy mogą świetnie urozmaicić wygląd klasycznych modeli. Łapacze melasy do shishy dostępne są w różnych kształtach i kolorach, przez co zamontowanie ich do swojej fajki wodnej znacznie poprawi ich wygląd i komfort korzystania. Do produkcji łapaczy shishy wykorzystywane są najwyższej jakości materiały. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele modeli łapaczy, które pomogą zarówno w utrzymaniu fajki wodnej w czystości, jak i ciekawego wyglądu nawet minimalistycznych i klasycznych fajek wodnych.

Dzięki łapaczom melasy do shishy podczas palenia skapuje nie tylko melasa, ale również widać przepływ dymu. Dla osób, które chciałyby dodać więcej efektu do swojej fajki wodnej za pomocą łapaczy melasy można zastosować ciekawe urozmaicenie. Do łapacza melasy można wlać wodę z barwnikiem w wybranym przez użytkownika kolorze, który wzbogaci wygląd każdej fajki wodnej. Proces ten nie pozbawia akcesorium działania, przez co może dobrze wyglądać i pomagać w utrzymywaniu shishy w czystości.

pixel