Darmowa dostawa od 250,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Kaya - cybuchy do shishy

( ilość produktów: 7 )

Przystępne cenowo, wygodne w codziennej obsłudze, silikonowe cybuchy Kaya z glinianą wkładką to sprawdzone rozwiązanie dla każdego użytkownika fajki wodnej. Jeśli nie lubisz przepłacać i zadowolisz się cybuchem o prostym wzorze, prezentowane modele sprzętu do podgrzewania tytoniu lub jego zamienników powinny Cię w pełni usatysfakcjonować.

Tanie cybuchy do shishy Kaya - silikonowe i ceramiczne

W ofercie przygotowanej przez Shishasklep.pl znajdziesz dwa podstawowe rodzaje sprzętu do podgrzewania tytoniu, kamieni lub beznikotynowej melasy od firmy Kaya. Są to tradycyjne cybuchy do shishy typu masta, z kilkoma małymi otworami w dnie glinianej misy oraz cybuchy Kaya typu funnel z centralnym stożkiem i wieńczącym jego szczyt większym otworem. Pierwsze z nich przeznaczone są do palenia tytoniu, przede wszystkim suchego i półmokrego. Drugie sprawdzą się w przypadku tytoniu bardzo mokrego, a także wówczas, gdy chcesz korzystać z nasączonych melasą kamieni, specjalnego żelu lub po prostu chcesz podgrzewać beznikotynową, aromatyczną melasę. Silikonowe cybuchy do shishy Kaya uzupełnione są glinianą wkładką (misą), która od wewnątrz jest szkliwiona. Dzięki temu dym nie nasiąka smakiem glinki.

Postaw na sprawdzone rozwiązanie, zamawiając tanie cybuchy do shishy Kaya w wersji silikonowej z glinianą wkładką lub w całości wykonane z wypalanej gliny. W zależności od potrzeb zamów cybuch typu masta (do tytoniu) lub funnel (do kamieni i beznikotynowych zamienników). Możesz wybierać spośród kilkunastu modeli w różnych kolorach i stylach wykonania. Polecamy!

pixel