Darmowa dostawa od 250,00 PLN
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Węgielki do shishy

( ilość produktów: 39 )

W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się w akcesoria, które okażą się niezbędne, kiedy zechcesz zaciągnąć się aromatycznym dymem. Znajdziecie u nas m. in. niezbędne węgielki kokosowe do shishy, które wykazują się bardzo wysokimi parametrami użytkowymi. Do ich najistotniejszych zalet należą bardzo długi czas spalania, niezmienianie smaku tytoniu oraz brak wydzielania jakichkolwiek substancji zapachowych w trakcie rozpylania.

W naszym szerokim asortymencie znajdziecie wyłącznie pochodzące od cenionych producentów i sprawdzone węgielki do fajki wodnej. Znajdziecie tutaj zarówno wersje tradycyjne, jak i węgielki samorozpalające o różnych wymiarach oraz dostępne w opakowaniach o zróżnicowanej pojemności. Dostępne są tu m. in. produkty takich uznanych na całym świecie firm, jak Carbopol czy Cococha TOM.

Najlepszy węgiel do shishy od sprawdzonych producentów

Klientom shishasklep.pl polecamy bezzapachowe, długo palące się węgielki do fajki wodnej wyprodukowane z odpowiednio spreparowanego włókna orzecha kokosowego lub bambusa. Kokosowe węgielki do shishy powstają w procesie wypalania łupin orzechów kokosowych. Powstały materiał jest następnie kruszony i prasowany, niekiedy z dodatkiem naturalnego spoiwa, które nadaje mu trwalszą, wygodną w użyciu formę. Bambusowy węgiel do shishy to alternatywa dla znacznie popularniejszych węgielków kokosowych. Co prawda nieco szybciej się spala, ale znacznie łatwiej jest go rozpalić. Dzięki czemu jest on idealnym wyborem do zastosowań w terenie, ewentualnie dobrym zamiennikiem dla węgli samorozpalajacych się, wzbogacanych dodatkowymi substancjami łatwopalnymi.

Specjalne węgielki do shishy dla niecierpliwych

Jeśli nuży Cię proces rozpalania tradycyjnych węgielków kokosowych nad kuchenką gazową lub zapalniczką, doskonałą dla nich alternatywą będą tzw. samorozpalajace się węgielki do shishy. To prosty w użyciu produkt, do którego rozpalania potrzebujesz zaledwie kilkudziesięciu sekund. Zastosowanie dodatkowych substancji, którym nasączony jest węgiel do shishy sprawia, że do jego rozpalenia wystarczy płomień zwykłej zapałki lub zapalniczki. Co ważne, samorozpalające się węgielki do fajki wodnej szybko zajmują się w całości, dostarczając żar umożliwiający podgrzanie tytoniu, melasy czy popularnych kamyczków. To sprawdzony wybór dla osób, którym zależy na czasie i tych, którzy nie mają warunków do rozpalenia tradycyjnych węgielków – wymagają większego płomienia i dłuższego rozpalania.

pixel