Gratisversand ab 58,82 EUR
SuperSicherTM Einkaufen
SuperFair.Shop badge

Płatność

Nasz sklep oferuje kilka sposobów płatności : 

1. Przelew (na konto) - wpłaty księgujemy kilka razy dziennie, aby każde zamówienie mogło zostać nadane niezwłocznie po otrzymaniu przelewu. Jako płatność przelewem rozumiemy także przekaz pocztowy bądź wpłatę w punkcie.

2. Transferuj.pl / IAI S.A. - zaautomatyzowane płatności (przelew bankowy) z możliwościa natychmiastowego księgowania środków. Dzięki temu Twoja wpłata trafia do nas w kilka sekund, dzięki temu możemy odrazu przystąpić do realizacji Twojego zamówienia.

3. Karty kredytowe i debetowe - Płatnośc kartą obsługiwana jest za pomocą naszego partnera eService, który umożliwił nam możliwość realizacji płatności za pomocą karty kredytowej czy też debetowej wszystkich znanych firm wydających karty. 

4. Raty mBank - wystarczy wypełnić krótka ankięte, zweryfikować danę i kupować. Jest to dobra opcja dla tych którzy nie chcą w jednej chwili przeznaczać większych środków na zakupy. Dzięki ratom, będziesz mógł rozłożyć cały zakup na kilka / kilkanaście rat które nie będą dla Ciebie dotkliwe.

5. Płatność za pobraniem - Składasz zamówienie, wybierasz spoób zapłaty za pomocą firmy kurierskiej DHL badz w Paczkomacie 24/7 i całą należność płacisz w momencie odbioru przesyłki. Szybka i wygodna forma zapłaty za przedmiot. 

6. Płatność przy odbiorze - Składasz zamówienie, wybierasz spoób zapłaty przy Odbiorze osobistym i za zakupy płacisz w naszym sklepie odbierając zamówienie. W sklepie zapłacisz gotówką, karta kredytową/debetową oraz IKO.

pixel